Urodziny i moje pierdołki

Uwaga, gdyż ten post łamie moje zasady i przyzwyczajenia.
Dziś mam urodziny (dokładnie 29!) i publicznie się do tego przyznaję. Postanowiłam, więc zebrać kilka miłych komentarzy i opinii o mej skromnej [sic!] osobie. Taki podarunek. Taki egotyzm. Wybaczcie.

Dzień dobry. Kłaniam się w pas po raz setny. Pani recenzje śledzę z zapartym tchem. Powiedzieć że chciałbym swoje brednie zamienić w tak kunsztowne rzeczy to nic nie powiedzieć. Instynktownie unikam literackich wyroczni jednak Pani wyroki dosyć często pokrywają się z moimi. Lazarus

Przeczytałam "Ciemno, prawie noc" a potem Twoją recenzję (jeśli mogę tak "na Ty") Jest cudowna, tzn.recenzja, aż musiałam pogratulować!  pozdrawiam ciepło Agnieszka

I jeszcze Ania Kubacka (Bazgradełko). (Opinia wyrażona w ramach Share Week 2014):

„God save the book - i znowu o książkach. Monikę znam osobiście i cenię ogromnie jej gust literacki. Zafiksowana na punkcie reportaży, co doskonale rozumiem. Jej teksty są zawsze bardzo profesjonalne i inspirują do doskonalenia swojego warsztatu.”.

Miód na serce. Samo dobro. Dziękuję.

4 marca urodził się także Ryszard Kapuściński. Mój Mistrz! [zapewne data nie jest przypadkowa ;) ].

No i jutro premiera książki (wiem, wiem, że ciągle o tym piszę)  „100/xx. Antologia polskiego reportażu XX wieku” – aktualnie w czytaniu.


Moja mama zwykła mawiać, że przy moim łóżku zawsze były stosy książek - od wczesnego dzieciństwa – zresztą są do dziś (tylko łóżko się zmieniło). Mam nadzieję, że po mitycznej 30 - nadal tak pozostanie. Choć sprawą nad którą warto popracować to wygląd mojej strony. God save the book przyda się mała (dużą!) kosmetyka i wiosenne porządki (mojemu umysłowi także!). Takie oto mam postanowienie urodzinowe.Dziękuję,  że ze mną jesteście.


Są urodziny, musi być i muzyka:


Komentarze

 1. Kiedy to ja miałem 29 lat? Już nie pamiętam :P Wszystkiego najlepszego :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Stoooo lat, stooooooo lat :) Wszystkiego czytatnego! Niech Cię dobre Anioły nie opuszczają i myśli się same w recenzyje układają :) Zdróweczka dużo i pogody ducha. Najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za piękne życzenia! Oby się spełniły :)

   Usuń
 3. Sto lat, rośnij wielka (jeszcze większa, bo wielka już jesteś, oczywiście metaforycznie :))! :) I niech Ci stosiki przy łóżku też rosną!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)

   PS Rosną w zastraszającym tempie - dobrze! :)

   Usuń
 4. Marzen domarzonych, pasji spelnionych, wielu ksiazkowych odkryc na kazdy dzien nowego roku zycia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę w takim razie pięknej książkowej przyszłości :-).
  Uśmiechu, optymizmu i radości każdego dnia.
  Pozdrawiam
  Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, i aby stosików zawsze było pod dostatkiem ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Spóźniona, ale dołączam się do najlepszych życzeń! Dobrałaś do wpisu jedną z moich ulubionych piosenek :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o jawne wypowiedzi. Nie publikuję komentarzy anonimowych.