Wyniki konkursu

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie! Zarówno liczba odpowiedzi, jak i ich jakość przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Dlatego postanowiłam, że przyznam jeszcze jedno wyróżnienie :)

I tak:
Magdalena Basseville Lipka otrzymuje:
książkę Karoliny Domagalskiej „Nie przeproszę, że urodziłam. Historie rodzin z in vitro” z autografem + jeden przedpremierowy egzemplarz książki „Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie” Jerzego Borowczyka i Michała Larka.

a Margot Dolores Courson otrzymuje:
książkę „Droga  816” Michała Książka z autografem + jeden przedpremierowy egzemplarz książki „Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie” Jerzego Borowczyka i Michała Larka


Wyróżnienie w postaci książki „Punkty zapalne. Dwanaście rozmów o Polsce i świecie” Jerzego Borowczyka i Michała Larka otrzymuje:  Qbuś pożera książki


Gratuluję zwycięzcom i proszę o kontakt: monika.dluga@gmail.com

Komentarze

 1. O, o, o! Ależ mnie zaszczyt kopnął. Cieszę się niezmiernie, że me koślawe poczucie humoru do gustu przypadło. No i cieszę się na książkę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję :) A na maila poproszę adres :) Jakie koślawe? Ja mam identycznie ;)

   Usuń
 2. Wysłałam maila. Jestem dziś najszczęśliwsza na świecie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! dziękuję - mail dotarł - książki wyślę w środę jak wrócę z krótkiego urlopu :)

   Usuń
 3. Gratulacje! Niech lektura tych wyjątkowych książek przyniesie niezapomnianych wrażeń, emocji i refleksji! Wierzę, że tak będzie :)

  Aniela

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo proszę o jawne wypowiedzi. Nie publikuję komentarzy anonimowych.